Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

AirCheck G3 Pro - це сучасний апаратний пристрій для аналізу і проведення обстежень бездротових мереж WiFi 6/6E та Bluetooth/BLE (IEEE 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax). Його інтуїтивний інтерфейс надає корисну інформацію, спрощуючи та прискорюючи проведення аудитів безпеки бездротового зв'язку, розгортання мережі і пошуку несправностей.

Основні можливості портативного аналізатора Wi-Fi мережі AirCheck G3 Pro:

 1. Тестування та усунення несправностей в мережах WiFi 6/6E та пристроях Bluetooth/BLE за допомогою розширених додатків для тестування та спеціального апаратного забезпечення.

 2. Підтвердження продуктивності мережі WiFi 6/6E для критичних служб та ключових кінцевих пристроїв.

 3. Аналіз спектра на частотах 2,4 ГГц та 5 ГГц за допомогою опціонального портативного аналізатора спектра NXT-1000.

 4. Дозволяє віддаленим інженерам вирішувати проблеми та співпрацювати з техніками на місці за допомогою віддаленого керування у хмарному сервісі Link-Live™.

 5. Повністю консолідує та управляє даними випробувань на місці та інтегрується з системами управління мережею через Link-Live.

Ключові особливості

 • Розширене тестування та спеціальне обладнання

Швидко тестуйте, перевіряйте та вирішуйте проблеми з оновленими технологіями, мережами WiFi 6/6E та пристроями Bluetooth/BLE за допомогою розширених програм для тестування та спеціального обладнання.

 • Аналіз спектру WiFi 2,4 ГГц і 5 ГГц

Використовуючи додатковий адаптер портативного аналізатора спектру NXT-1000, ви можете виявляти джерела перешкод WiFi, такі як радіочастотні перешкоди та мікрохвильові печі.

 • Картографія  дротових та бездротових мереж

Створюйте карти топології мережі та ідентифікуйте зміни в мережі за допомогою Link-Live, що дозволить вам виявляти загрози безпеці бездротового зв’язку та створювати документацію

 • Wi-Fi та Bluetooth/BLE опитування за допомогою AirMapper™ Site Survey

Підтримує як активні, так і пасивні опитування, щоб допомогти перевірити продуктивність клієнта та роумінг. Створюйте та діліться візуальними тепловими картами* ключових показників продуктивності за допомогою Link-Live™ або AirMagnet® Survey PRO.

 • Дистанційне вирішення проблем і співпраця

AirCheck™ G3 Pro дозволяє віддаленим інженерам діагностувати проблеми з продуктивністю мережі WiFi і співпрацювати з техніками на місці за допомогою хмарного дистанційного керування через Link-Live™.

 

 • Оптимізуйте керування мережею

Легко консолідуйте та керуйте даними польових випробувань та інтегруйте їх із системами керування мережею за допомогою платформи Link-Live™ для співпраці, звітності та аналізу.

 

*Для докладних візуалізацій та фільтрації AirMapper, автоматичної ідентифікації проблем за допомогою розумного аналізу InSites™, контролю деталей топологічної мапи та розширених параметрів звітів у Link-Live потрібна активна підтримка Premium Support AllyCare.

Як користуватися портативним аналізатором WiFi 6/6E AirCheck G3 Pro?

Перевірте це самі та переконайтесь, наскільки легко користуватися AirCheck G3 Pro. Натисніть на помаранчеві точки, щоб ознайомитись з функціоналом приладу.

Тест продуктивності iPerf

AirCheck G3 використовує iPerf v3 для проведення тестів за допомогою аксесуарів NetAlly або будь-який сервер iPerf v3. Продуктивність може бути виміряна за допомогою пропускної здатності TCP або UDP в напрямку відправлення або приймання даних.

Переваги:

Додаток iPerf перевіряє виконання угоди про рівень обслуговування (SLA) для критичних мережевих зв'язків, які підтримують критичні пристрої, такі як сервери, сховища, підключені до мережі, та високошвидкісні точки доступу WiFi, забезпечуючи, що ви отримуєте необхідну пропускну здатність.

Можливості AirCheck G3 Pro

Профілі автотесту

AirCheck G3 Pro надає профілі автотесту з передовими пороговими значеннями «пройшов/не пройшов» для швидкої оцінки конфігурацій і послуг мережі Wi-Fi.

Кілька профілів (налаштування тестів під себе)
Можна створити для складних мереж Wi-Fi з декількома SSID, кожна з яких має власний набір тестів служб. Потім профілі можна організовувати в іменовані групи профілів, які дозволяють одним натисканням кнопки перевіряти кілька SSID, діапазонів і автентифікацій. Завдяки групам профілів інженери можуть ефективно передавати свою мережеву конфігурацію та знання про тестування технікам, заощаджуючи час і зусилля на навчанні.

Тест "якості повітря" (Air Quality Test)
Чи є мережа? Швидко дізнайтеся про це за допомогою тесту якості повітря. Швидке сканування каналів у вашій бездротовій мережі вимірює використання каналу та перешкоди (співканал і суміжний канал), що дозволяє миттєво виявити проблеми з продуктивністю мережі WiFi.

Періодичний автотест (моніторинг)
У цьому режимі AutoTest може запускати кілька профілів тестування через визначені проміжки часу та надсилати результати до Link-Live для аналізу результатів з часом. Це ефективний спосіб «моніторингу» з’єднання вашої мережі WiFi протягом тривалого періоду та діагностики періодичних проблем без необхідності вручну виконувати численні тести.

Аналіз WiFi 6E, роумінг і автоматичне виявлення проблем

Вбудована підтримка WiFi 6 і 6 ГГц
З появою WiFi 6/6E спосіб перевірки WLAN і усунення несправностей змінився, що потребує нової технології для тестування та перевірки цих мереж.

 • Перевірте фактичну продуктивність і використання мережі WiFi 6/6E за допомогою рідного радіо 802.11ax
 • Отримайте видимість загроз безпеці бездротового зв’язку в діапазонах 2,4 ГГц, 5 ГГц і 6 ГГц
 • Дозволяє перехоплювати пакети кадрів контролю, керування та даних WiFi 6 у всіх 3 діапазонах
 • Діагностика нових механізмів Wi-Fi 6E зі зменшенням кількості звітів сусідів, бажаних каналів сканування та мульти-BSSID
 • Автентифікація за допомогою останнього стандарту безпеки WPA3 і Enhanced Open

Аналіз роумінгу
Щоразу, коли AirCheck G3 Pro роумінгує та підключається до нової точки доступу, на графіках перевірки з’єднання WiFi відображатиметься зелена вертикальна лінія. Перегляд кореляції між різними факторами та подіями роумінгу може допомогти діагностувати проблеми роумінгу. У поєднанні з журналом підключення інженери можуть визначити точний крок у процесі, який може спричинити збій.

Автоматичне виявлення проблем
AirCheck G3 автоматично діагностує різні умови в бездротових мережах і визначає конкретні проблеми, які можна відсортувати за ступенем серйозності або часом виявлення. Перегляньте детальний опис проблеми та рекомендовані дії для її усунення.

ПРИМІТКА. Користувачі AirMagnet® WiFi Analyzer (тепер застарілого) знайдуть поєднання підтримки WiFi 6E, аналізу роумінгу та автоматичного виявлення проблем у портативному приладі з поглибленою аналітикою WiFi ідеальною заміною.

Виявлення мережі, аналіз шляхів і аудит безпеки

Миттєво дивіться, що є в мережі та де воно підключено. Швидко досліджуйте та знаходьте «підозрілі» пристрої та виявляйте проблеми, пов’язані з неправильною конфігурацією пристрою.

 • Виявляє мережеві пристрої в кількох VLAN і WiFi SSID.
 • Аналіз Discovery Difference у Link-Live виявляє можливі ризики безпеки в мережевій інфраструктурі, показуючи зміни в підключених пристроях.
 • Потужна функція фільтрування та сортування з автоматичним виявленням проблем визначає такі проблеми, як:
  • Дубльовані IP-адреси, перевантажені порти комутатора та надмірна кількість каналів/SSID Wi-Fi.
  • Загрози безпеці, такі як невідомі клієнти та комутатори або точки доступу з відкритою автентифікацією.
 • Аналіз шляху показує шлях від комутатора/маршрутизатора до будь-якого підключеного пристрою.
 • Робочий процес пакетної авторизації спрощує ідентифікацію відомих і невідомих пристроїв, уможливлюючи аудит «хто в моїй мережі».

Тестування продуктивності Wi-Fi та захоплення пакетів

Діагностуйте продуктивність WiFi і легко перехоплюйте пакети для детального аналізу додатків.

 • Одночасно генеруйте та вимірювайте IP-трафік за допомогою двох радіомодулей WiFi
 • Підтримує популярне тестування пропускної здатності мережі iPerf для мереж WiFi
 • Захоплення бездротового трафіку до файлів PCAP для доказів ескалації або аналізу за допомогою простих, але потужних елементів керування фільтрацією та нарізкою

Аналіз спектру та виявлення перешкод

Використовуючи додатковий мобільний аналізатор спектру NXT-1000, AirCheck G3 Pro пропонує огляд радіочастотних перешкод у діапазонах 2,4 і 5 ГГц і їх вплив на загальну продуктивність бездротової мережі. Користувачі AirMagnet® Spectrum XT (тепер застарілого) знайдуть ідеальну заміну поєднання видимості спектру в портативному приладі з поглибленою аналітикою WiFi.

Моделі та аксесуари

ВАЖЛИВІ ПРИМІТКИ: Реалізація нормативної відповідності WiFi 6/6E для діапазону 6 ГГц залежить від країни.

Моделі AirCheck G3 Pro доступні в трьох версіях: Full Tri-Band (можливість у всьому діапазоні 6 ГГц), Partial Tri-Band (можливість лише для певних каналів у діапазоні 6 ГГц, як визначено нормативною інформацією домену 802.11d) і Dual Band Only (для країн, де робота в діапазоні 6 ГГц заборонена). Обов’язково виберіть модель, сертифіковану для використання у вашій країні. Для отримання додаткової інформації зверніться до торговельного посередника NetAlly.

Моделі, наведені в таблиці нижче, стосуються версії «Full Tri-Band». Замініть «AIRCHECK-G3-PRO» на таке для інших типів моделей:

 • AIRCHECK-G3E-PRO Частковий тридіапазон
 • AIRCHECK-G3C-PRO Лише дводіапазонний (2,4/5 ГГц)
Model Number/Name Description

AIRCHECK-G3-PRO

Включає: прилад AIRCHECK-G3-PRO з 1-річною підтримкою AllyCare (AIRCHECK-G3-PRO-1YS), сумку через плече, зарядний пристрій, короткий посібник.
AIRCHECK-G3-PRO-KT Включає: прилад AIRCHECK-G3-PRO з 1-річною підтримкою AllyCare (AIRCHECK-G3-PRO-1YS), сумку через плече, зарядний пристрій, короткий посібник, зовнішню спрямовану антену, кобуру, аналізатор спектру NXT-1000. 
AIRCHECK-G3-PRO-TKT Включає: прилад AIRCHECK-G3-PRO з 1-річною підтримкою AllyCare (AIRCHECK-G3-PRO-1YS), сумку через плече, зарядний пристрій, короткий посібник, зовнішню спрямовану антену, кобуру, аналізатор спектру NXT-1000 і приладдя для тестування. 
TEST-ACC (1) Тестовий аксесуар для використання з AirCheck G3, EtherScope nXG, LinkRunner G2 або LinkRunner 10G. Він також може діяти як незалежний сервер iPerf. (Для роботи з LinkRunner G2 для тестування iPerf потрібне використання сторонніх програм для Android, які можна завантажити з магазину програм на Link-Live.)
TEST-ACC-5PK (5) Тестовий аксесуар для використання з AirCheck G3, EtherScope nXG, LinkRunner G2 або LinkRunner 10G. Він також може діяти як незалежний сервер iPerf. 
TEST-ACC-10PK (10) Тестовий аксесуар для використання з AirCheck G3, EtherScope nXG, LinkRunner G2 або LinkRunner 10G. Він також може діяти як незалежний сервер iPerf.
EXT-ANT-TRIBAND Спрямована антена 2,4/5/6 ГГц для використання з AirCheck G3 і EtherScope nXG
NXT-1000 Портативний аналізатор спектру NXT-1000
G3-PWRADAPTER Зарядний пристрій
HOLSTER-G3 Кобура для перенесення в польових умовах полегшує пошук несправностей у дорозі. Отвори забезпечують доступ до всіх відповідних кнопок та інтерфейсів.

Технічні характеристики:

Загальні
Розміри 102 x 196 x 42 мм
Вага 0.48 кг
Акумулятор Перезаряджуваний літій-іонний акумулятор (3,63 В, 9,75 А, 35,39 Вт·год)
Час роботи від батареї Типовий час роботи становить 10 годин (залежить від використовуваної функції);
Типовий час заряджання становить 3-4 години.
Дисплей 5,0-дюймовий кольоровий РК-дисплей з ємнісним сенсорним екраном (720 x 1280 пікселів)
Інтерфейс хоста 2 порти USB Type-A
Порт USB Type-C Power і On-the-Go
Порт зовнішньої антени RP-SMA
Пам'ять Приблизно 8 ГБ доступно для зберігання результатів тестів і програм користувача
Зарядка Адаптер USB Type-C 45 Вт: вхідне живлення змінного струму 100–240 В, 50–60 Гц;
Вихідна потужність постійного струму 15 В (3 A)
Бездротові можливості
Два внутрішні модулі Wi-Fi Тестування – тридіапазонне бездротове радіо 2×2 802.11ax (сумісність із IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax)
Управління – 1×1 дводіапазонний 802.11ac Wave 2 + Bluetooth 5.0 і бездротове радіо BLE (сумісний зі стандартами IEEE 802.11a/b/g/n/ac)
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
Підключення до WiFi  802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
Робочі частоти Частоти каналів прийому та передачі:
Діапазон 2,4 ГГц: 2,412–2,484 ГГц (канал 1–14)*
Діапазон 5 ГГц: 5,170–5,320 ГГц, 5,500–5,700 ГГц, 5,745–5,825 ГГц (канал 36–165)*
Діапазон 6 ГГц: від 5,925 до 7,125 ГГц (канал 1 – канал 233)*
(*) Якщо це дозволено законодавством країни.
ПРИМІТКА. Тестер передає лише на частотах, дозволених у країні, де він працює.
Антени
Внутрішні антени WiFi Мінімальне посилення 2,0 дБі в піку в діапазоні 2,4 ГГц, 1,5 дБі в піку в діапазоні 5 ГГц і 2,7 дБі в піку в діапазоні 6 ГГц.
Зовнішня спрямована антена Антена, діапазон частот 2,4-2,5 ГГц, 4,9-5,9 ГГц і 6,0-7,1 ГГц
Мінімальне посилення 6,4 дБі в піку в діапазоні 2,4 ГГц, 8,9 дБі в піку в діапазоні 5 ГГц і 8,6 дБі в піку в діапазоні 6 ГГц
Середовище
Робоча температура 0°C до +45°C, *Акумулятор не заряджається, якщо внутрішня температура пристрою вище 35°C
Робоча відносна вологість  90% (від 10°C до 35°C) (без конденсації)
75% (35°C до 45°C) (без конденсації)
Температура зберігання від -20°C до +60°C
Удари та вібрації Відповідає вимогам MIL-PRF-28800F для обладнання класу 3
Безпека IEC 61010-1:2010: Ступінь забруднення 2
Висота Експлуатаційна: 4000 м; Зберігання: 12 000 м
EMC IEC 61326-1: Основне електромагнітне середовище CISPR 11: група 1, клас A
Сертифікація Відповідає директивам Європейського Союзу.
Відповідає вимогам 47 CFR Part 15 Федеральної комісії зв’язку США.
Внесено до списку Канадської асоціації стандартів

Аналізатор Wi-Fi мереж AIRCHECK G3 PRO (повні три діапазони)

Артикул: AIRCHECK-G3-PRO

Ціна: Надається за запитом

Аналізатор Wi-Fi мереж AIRCHECK G3 PRO (часткові три діапазони)

Артикул: AIRCHECK-G3E-PRO

Ціна: Надається за запитом

Аналізатор Wi-Fi мереж AIRCHECK G3 PRO (два діапазони)

Артикул: AIRCHECK-G3C-PRO

Ціна: Надається за запитом

Підтримка AllyCare Support для всіх моделей AIRCHECK G3 PRO на 1 рік

Артикул: AIRCHECK-G3-PRO-1YS

Ціна: Надається за запитом

Підтримка AllyCare Support для всіх моделей AIRCHECK G3 PRO на 2 роки

Артикул: AIRCHECK-G3-PRO-2YS

Ціна: Надається за запитом

Підтримка AllyCare Support для всіх моделей AIRCHECK G3 PRO на 3 роки

Артикул: AIRCHECK-G3-PRO-3YS

Ціна: Надається за запитом

Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі