Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Work.ua — наш партнер


Зварювальні апарати для ВОЛС SWIFT KF-4 вже на складі у Києві

25.01.2023
ТМ “Залізний Гаррі”, офіційний представник в Україні Південно Корейської компанії UCL SWIFT (Раныше Ilsintech) пропонує всім покупцям зварювальних апаратів для оптичного волокна SWIFT KF4 вигідні умови придбання обладнання та його обслуговування.

Новий тестер кабелю та Ethernet мереж Softing LinkXpert TP

17.01.2023
Softing LinkXpert TP є сучасним інструментом для виявлення та усунення несправностей кабелю вита пара, мідних мереж Ethernet і створення документації по тестуванню. Застосовується як у невеликих офісах так і на важливих промислових об'єктах. Для введення в експлуатацію чи обслуговування мережі Ethernet, LinkXpert TP може запускати автоматичні тести, які налаштовуються індивідуально.

ВЕБІНАР: Локалізація та ідентифікація - пошук кабелів та ідентифікація провідників

04.07.2022
У вівторок 14-го липня о 19:00 (за київським часом) запрошуємо на вебінар компанії Tempo Communications, мета якого - освіжити знання методів трасування кабелю, відбору кабельних пар та ідентифікації провідників.

Приклад успішного застосування Fremco MultiFlow Rapid для задування ВОЛЗ в канал поганої якості

28.06.2022
Компанія Copperzut Technology успішно завершила роботу щодо монтажу ВОЛЗ пневматичним способом у Домініканській республіці. Особливістю цього випадку була дуже погана якість кабельного каналу. Тим не менш, монтаж вдалося успішно виконати за допомогою установки задування ВОЛЗ Fremco Multiflow Rapid.

Новий канал навчального відео по роботі зі зварювальниками ВОЛЗ!

23.06.2022
На платформі YouTube з'явився канал Південно-корейського виробника обладнання для монтажу оптичних волокон UCL Swift (раніше Ilsintech). Вже зараз він складається з кількох плейлистів та незліченних навчальних відео.

Нова стаття: Як влаштований міжконтинентальний зв'язок: особливості трансатлантичної ВОЛЗ

07.06.2022
Чи знаєте ви, що трансатлантичний волоконно-оптичний кабель містить лише 8 волокон, для живлення підсилювачів сигналу з кожної зі сторін подається напруга 4500В, у звичайний місяць на об'єкті рахунок за електрику легко сягає 5 цифр у доларовому еквіваленті, загальна вага батареї джерел безперебійного живлення становить 96 тон? Про це та багато іншого читайте у статті

Презентація аналізатора нової генерації Wi-Fi 6/6E

26.05.2022
У середу 8-го червня о 19:00 (за київським часом) запрошуємо на вебінар "100% Wi-Fi 6/6E - веб-трансляція запуску продукту EtherScope® nXG". Під час вебінару дізнаєтеся більше про те, як коригувати та налаштовувати параметри мереж Wi-Fi 6/6E за допомогою EtherScope nXG

3 критичні фактори, які допоможуть захиститися від радіочастотного впливу на дахах і вежах

24.05.2022
У четвер 2-го червня о 21:00 (за київським часом) запрошуємо на вебінар "3 критичні фактори, які допоможуть захиститися від радіочастотного впливу на дахах і вежах".

Компанія Fremco успішно завершила повторну сертифікацію за стандартом ISO 9001.

22.05.2022
Компанія Fremco, один із лідерів світового ринку установок для монтажу оптичних кабелів пневматичним способом, успішно завершила повторну сертифікацію всієї лінійки обладнання за стандартом ISO 9001.

Вебінар: "Чому WiFi 6 / 6E?"

13.05.2022
Приєднайтеся до Хуліо Петровича, менеджера з продуктів NetAlly, щоб знайти відповіді на питання: чи набагато краще Wi-Fi 6/6E, від Wi-Fi 5?; чим він відрізняється від старих версій Wi-Fi?; чи повинні власники бездротових мереж поспішати їх оновлювати?; про що слід пам’ятати розробникам та установникам мереж при плануванні та розгортанні мереж Wi-Fi 6/6E?; та ін.

Проблеми з дротовими мережами, які спричиняють неполадки в Wi-Fi – TCP/IP та QoS

05.05.2022
У середу 11 травня о 19:00 (за київським часом) запрошуємо приєднатися до наступного епізоду серії технічних чатів NetAlly зі спеціальним гостем Пітером Маккензі, щоб дізнатися більше про проблеми конфігурації TCP/IP та QoS, які можуть вплинути на продуктивність вашої мережі Wi-Fi.

Звіт по результатам дослідження "Розуміння інструментів та тенденцій розумного управління мережею"

19.04.2022
Щоб краще зрозуміти тенденції на ринку інформаційних технологій, візуалізувати основні пріоритети компаній, зокрема роль технологій у підвищенні ефективності, спеціалістами NetAlly було проведено дослідження ринку. Були опитані більш як 50 професіоналів галузі, відповідальних за мережеву інфраструктуру своєї організації. Респондентами стали спеціалісти на посадах менеджера мережі або директора з ІТ-інфраструктури в організаціях із понад 500 співробітниками в Північній Америці.

Нові надходження на склад маркерів для підземних комунікацій

12.04.2022
Компанія "Залізний Гаррі" інформує про надходження на склад нової партії інтелектуальних маркерів для підземних ліній електромереж Scotchmark™ 1422CE-XR/ID/CE. Маркери встановлюються поруч із підземними комунікаціями і дозволяють суттєво спростити та прискорити визначення місцезнаходження комунікацій у процесі експлуатації.

Вигідні ціни для придбання та безкоштовне навчання по роботі зі зварювальними апаратами для ВОЛЗ!

07.04.2022
ТМ “Залізний Гаррі”, офіційний представник в Україні Південно Корейської компанії UCL SWIFT (Раныше Ilsintech) пропонує всім покупцям зварювальних апаратів SWIFT KF4 вигідні умови придбання та безкоштовне навчання по роботі з обладнанням та його обслуговуванню.

Мережевий тестер Tempo NetCat Pro відтепер з україномовним інтерфейсом!

01.04.2022
Для підвищення зручності експлуатації популярного мережевого тестера NetCat Pro, виробник Tempo Communications за підтримки фахівців компанії «Залізний Гаррі» додав у прилад україномовний інтерфейс. Україномовні прилади на складі!

Ми працюємо!

16.03.2022
Шановні партнери та клієнти! В ці важкі часи війни України за свою незалежність та майбутнє кожен з нас має зробити свій посильний внесок в перемогу.нери та клієнти! В ці важкі часи війни України за свою незалежність та майбутнє кожен з нас має зробити свій посильний внесок в перемогу.

Як керувати розумною енергосистемою SCADA?

23.02.2022
Нині світова енергетична промисловість переживає цифрову трансформацію. Енергосистеми стають розумними, зростає ефективність розподілу енергії, знижуються втрати та покращується монетизація. Однак надійна та безпечна робота новітніх систем потребує спеціалізованих перевірених рішень, які забезпечать контроль роботи, аналіз уразливостей та несправностей, а також інші функції управління. Прикладом таких рішень є продукти NETSCOUT.

Найпоширеніші причини проблем WiFi роумінгу

16.02.2022
Ви коли-небудь помічали, що поки ви стоїте на одному місці, мережа Wi-Fi працює відмінно, але чи варто вам почати пересуватися по будівлі, швидкість передачі даних різко падає або мережа зникає зовсім? Причиною таких проблем є погана організація роумінгу WiFi мережі.

Суперновинка від Tempo: 6 приладів для «оптики» та «міді» в одному корпусі!

15.02.2022
«Залізний Гаррі» розпочинає постачання універсального рефлектометра Tempo OFL100, який дозволить виконати комплексну діагностику мережі доступу, включаючи її оптичні та мідні (!) ділянки.

    Показано с 1 по 20 из 599 (всего 30 страниц)
Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі