Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!
0 800 332 008 (Безкоштовно)
+38 (098) 305-74-01 (Київстар)

Softing Inc., провідний світовий постачальник продуктів для промислової автоматизації, ІТ-мереж і автомобільної електроніки, оголосив сьогодні, що його WireXpert 500 отримав нагороду інноваторів у сфері встановлення та обслуговування кабелів 2023 року. Крім того, колегія суддів із кабельної спільноти визнала Softing платиновим лауреатом.

«Від імені Cabling Installation & Maintenance Innovators Awards я хотів би привітати компанію Softing із почесним статусом платинового рівня», — говорить головний редактор Cabling Installation & Maintenance Патрік Маклафлін. «Ця конкурсна програма дозволяє Cabling Installation & Maintenance відзначити та відзначити найбільш інноваційні продукти, проекти, технології та програми, що впливають на галузь».

Компанія Softing випустила кабельний тестер WireXpert 500 для сертифікації структурованих кабелів. Розроблений для практичності, він має ліцензію на сертифікацію будь-якого типу кабелю до CAT 6 і CAT 6A, гарантуючи, що техніки мають необхідне обладнання для тестування найпоширеніших типів кабелів. Цей продукт також вирішує проблеми кабельних підрядників, які використовують команди з однієї особи, завдяки функції Dual Control System™, яка забезпечує графічний екран як на локальному, так і на віддаленому тестовому пристрої.

Завдяки конкурентоспроможній ціні WireXpert 500 дозволяє підрядникам з невеликим штатом підвищити ефективність персоналу. Система подвійного керування економить час на роботі, оскільки монтажники кабелю можуть зчитувати інформацію з будь-якого блоку замість того, щоб ходити туди-сюди між входом і виходом кабелю, щоб зчитувати інформацію з дисплея локального блоку. Здатність виявляти несправності будь-якого тестера має додаткові переваги; коли кабель виходить з ладу та потребує усунення несправностей, технік часто може діагностувати та усунути проблему, не повертаючись до основного тестера, що прискорює процес тестування.

Про Cabling Installation & Maintenance

Протягом 30 років Cabling Installation & Maintenance надає корисну практичну інформацію професіоналам, відповідальним за специфікації, проектування, встановлення та керування структурованими кабельними системами, що обслуговують підприємства, центри обробки даних та інші середовища. Перед цими професіоналами стоїть завдання бути в курсі стандартів, що постійно розвиваються, підходів до проектування та встановлення систем, можливостей і технологій продуктів і систем, а також додатків, які покладаються на високопродуктивні структуровані кабельні системи. Наші редактори синтезують ці складні теми в кілька інформаційних продуктів. Це портфоліо інформаційних продуктів надає конкретні деталі, які покращують ефективність повсякденних операцій і надають професіоналам з кабельних систем перспективу, що дозволяє стратегічне планування для оптимальної довгострокової продуктивності мереж.

Про Softing

Softing AG є провідним світовим постачальником продуктів для промислової автоматизації, ІТ-мереж і автомобільної електроніки. Понад 30 років Softing надає промислові засоби передачі даних і підключення у вигляді вбудованих рішень, таких як чіпи OEM, стеки розробки протоколів, пакети програмного забезпечення для підключення, комунікаційні шлюзи та вбудовані модулі ПЛК для підключення виробничих процесів. Компанія надає рішення для справності мережі у формі портативних тестерів сертифікації кабелю Ethernet, засобів усунення несправностей мережі Ethernet, тестерів PROFIBUS і рішень для управління польовими пристроями для HART, PROFIBUS і FOUNDATION Fieldbus.

Softing AG — це публічна компанія на Франкфуртській фондовій біржі, заснована в 1979 році зі штаб-квартирою в Хаарі, Німеччина.



Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі