Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Work.ua — наш партнер


Fluke Networks CFP-MM-ADD - набор из двух многомодовых OLTS модулей и кабелей

Артикул: FL-CFP-MM-ADD

Ціна:

Оплата:
  • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
  • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
  • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

  • підберемо обладнання та аналоги
  • надамо технічну консультацію
Набор CFP-MM-ADD имеет два многомодовых модуля CertiFiber OLTS, комплект эталонных MM оптических щнуров. Применяется для тестирования и сертификации многомодовых волоконно-оптических линий связи (потери, длина шлейфа, полярность). Подходит для расширения функционала любой модели прибора, на платформе Versiv, имеющей удаленный модуль.

 

Комплект поставки CFP-MM-ADD

  • Два многомодовых модуля CertiFiber Pro OLTS;
  • Комплект SC/LC EF-совместимых многомодовых эталонных шнуров 50 мкм;
  • Кейс для хранения эталонных шнуров;
  • Два симплексных (одинарных) адаптера LC/LC;
  • Большой кейс для переноски;
  • Сертификат о калибровке и руководство пользователя.

Зателефонуйте та замовте Fluke Networks CFP-MM-ADD - набор из двух многомодовых OLTS модулей и кабелей у компанії «Залізний Гаррі» (м. Київ) за вигідною ціною та доставкою по Україні. Fluke Networks FL-CFP-MM-ADD: опис, фото, технічні характеристики, інструкції, відгуки, технічна підтримка.

Дивіться аналоги FL-CFP-MM-ADD у категорії: Fluke Networks CertiFiber Pro
Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі