Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Склопруток Katimex для протяжки кабелю, для УЗК Cablejet (Ø7.2 мм, 120 м)

Артикул: KM-103559

Ціна: 17 623.44 грн.

Закрити
от 0 грн.
17 623.44 грн.
Оплата:
 • безготівковий розрахунок (ціна на сайті вказана з ПДВ)
Доставка:
 • самовивіз зі складу у Києві (безкоштовно)
 • доставка транспортною компанією по Україні

За Вашим запитом оперативно:

 • підберемо обладнання та аналоги
 • надамо технічну консультацію

Katimex 103559 - змінний пруток для УЗК Cablejet (склопруток 120 метрів, Ø7.2 мм).

Цей інноваційний продукт призначений для надзвичайної ефективності при веденні кабелів у вузьких каналах. Виготовлений німецькою компанією Katimex, він поєднує в собі передові технології та вищий стандарт якості у використанні високоякісних матеріалів.

Склопруток вражає своєю надзвичайною міцністю та відсутністю пам'яті на згинання, завдяки чому легко розгортається та без зусиль проходить навіть найвузьші канали з середнім радіусом, стартуючи від 190 мм. Його структура включає в себе скловолокно, просочене спеціальною смолою, шар перехресної обмотки, поліпропіленове покриття, клей та зовнішню захисну оболонку, що забезпечує зручну експлуатацію та високу стійкість до зношування.

Не менш важливою перевагою цього матеріалу є його діелектрична природа, яка гарантує відсутність проведення електричного струму, роблячи його безпечним і надійним у будь-яких умовах.

Технічні характеристики склопрутка Katimex Cablejet 103559:

 • Довжина склопрутка-протяжки: 120 метрів
 • Діаметр прутка: 7.2 мм
 • Мінімальний радіус вигину: 190 мм
 • Міцний скловолоконний пруток Polykat® з багатошаровою оболонкою
 • Розтягуюче навантаження на руйнування прутка: 28 kN (2850 кг)
 • Перевірена межа міцності з'єднання наконечника: 7.5 kN (765 кг)

* Матеріал Polykat® (Полікат®):

Скловолоконний стрижень Polykat® є базовим елементом усіх систем протягування кабелю Katimex. Відмінна якість і універсальність склопрутка Polykat® походять від його унікального технологічного дизайну. Поєднання надзвичайної гнучкості та високої міцності на розтягування робить пруток зі скловолокна схожим на гнучку жердину. Його особлива технологія виробництва та спеціальна конструкція роблять можливим поєднання цих необхідних, але принципово протилежних характеристик. Чим вищий вміст скловолокна в стрижні, тим вищою є його стійкість. Тому стрижні зі скловолокна Polykat® містять особливо велику частку високоякісного скловолокна – 80%.

Усі волокна вбудовані разом у еластичну поліефірну смолу та перехресно загорнуті, щоб утворити компактне зв’язане ядро. Це утворює хвилястий, дуже смолистий зовнішній шар, який сприймає поверхневий натяг, що виникає під час згинання стрижня. Це робить можливим дуже малий радіус згинання, щоб легко проходити вузькі вигини. Адгезія шару покриття та прикріпленого кінця стрижня оптимізована за рахунок хвилястості поверхні. Гладке пластикове зовнішнє покриття з поліпропілену легко ковзає і тому знижує опір тертю до мінімуму. Він також має високу термостійкість і пружність. Висока еластичність стрижнів зі скловолокна Polykat® дозволяє створювати неперевершено компактні та зручні вироби.

Зателефонуйте та замовте Склопруток Katimex для протяжки кабелю, для УЗК Cablejet (Ø7.2 мм, 120 м) у компанії «Залізний Гаррі» (м. Київ) за вигідною ціною та доставкою по Україні. KATIMEX KM-103559: опис, фото, технічні характеристики, інструкції, відгуки, технічна підтримка.

Дивіться аналоги KM-103559 у категорії: УЗК, пристрій закладки кабелю, склопруток, 40 - 120 м (7.2 мм) - УЗК Cablejet, Katimex
Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі