Залізний Гаррі – профессиональный инструментарий для монтажа и обслуживания кабельных систем!


Артикул: GT-DS10-SFP-SMF-ZX

Цена: 150 169.50 грн.

Артикул: GT-DS10-SFP-SMF-LX

Цена: 25 873.09 грн.

Артикул: GT-DS10-SFP-MMF-SX

Цена: 11 469.70 грн.

Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 [email protected] от 100 грн. Залізний Гаррі