Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Уже кілька років поспіль компанія "VIAVI Solutions Inc." займає провідні позиції в квадраті Гартнера, завдяки своєму рішенню - платформі Observer.

Платформа VIAVI Observer являє собою комплексне рішення для моніторингу та діагностики продуктивності мережі (NPMD), яке ідеально підходить для підтримки максимальної продуктивності всіх ІТ-служб і сервісів.

VIAVI Observer

Платформа VIAVI Observer розроблена як комплексне програмно-апаратне рішення і складається з модульних блоків:

 • VIAVI Observer Apex - єдина консоль управління, система візуалізації даних отриманих від Gigastor і Gigaflow
 • VIAVI Observer GigaStor - запис, зберігання і обробка пакетних даних
 • VIAVI Observer GigaFlow - колектор потокових даних типу NetFlow
 • VIAVI Observer Management Server (OMS) - віртуальний сервер управління користувачами

Структура платформи VIAVI Observer

Також існують окремі системи:

 • VIAVI Observer GigaStor Portable - портативний аналізатор трафіку
 • VIAVI ObserverONE - сервер "все в одному", що включає в себе Apex, GigaStor, GigaFlow

 

У комплексі, рішення VIAVI Observer забезпечує видимість критичних ключових показників ефективності (KPI) за допомогою визначених робочих процесів від високорівневих панелей моніторингу до аналізу першопричини виникнення аномалії в роботі ІТ-сервісів. Ідеально підходить для досягнення бізнес-цілей і подолання труднощів протягом усього життєвого циклу роботи ІТ-інфраструктури підприємства, будь то впровадження нових технологій, управління поточними ресурсами, вирішення проблем в процесі обслуговування або оптимізація використання ІТ-інфраструктури.

 

VIAVI Observer Apex

VIAVI Observer APEX дозволяє оцінити якість мережі і додатків з боку сприйняття його кінцевим користувачем, корелюючи дані мережевого рівня отримані від GigaFlow, а також пакетні дані зібрані в GigaStor. Все це дозволяє ІТ-фахівцям на високому рівні забезпечувати якість наданих ІТ-послуг.

Огляд VIAVI Observer Apex

Observer APEX це єдина панель інструментів для всіх модулів Observer, що забезпечує управління продуктивністю мережі, завдяки всебічній видимості всіх призначених для користувача запитів в розрізі якості роботи мережевих сервісів по відношенню до них. Вона дозволяє посилити захист мережевої безпеки за рахунок визначення аномальної активності додатків і поведінки користувачів, а також поглибленої експертизи безпеки після виникнення подій.

VIAVI Observer APEX служить централізованої відправною точкою для пошуку і усунення неполадок в роботі мережевих служб, моніторингу мережевих ресурсів, надання допомоги в розслідуванні інцидентів, вирішення спірних питань або підтверджень порушень безпеки. Звідси, ІТ-фахівці можуть швидко отримати доступ до інформації про відповідну мережеву інфраструктуру і призначених для користувачів операційних показників.

Observer APEX є готовим рішенням з унікальним функціоналом для моніторингу та діагностики продуктивності мережі (NPMD). Адміністратор системи отримує прозору картину мережі, що дозволяє йому швидко усувати неполадки в роботі додатків і мережевих взаємодій.

 

Переваги VIAVI Observer APEX

 • Призначений для користувачів дашборд відображає зрозумілі графіки якості роботи мережевих служб і сервісів, а також їх стан.
 • Оцінка якості обробки користувальницького запиту сервером додатків на основі TCP аналізу та візуалізація на окремих графіках або комбінованих користувацьких дашбордах.
 • Система переходів від одного дашборда до іншого, що дозволяє швидко, крок за кроком локалізувати проблему обробки користувальницького запиту сервером додатків.
 • Автоматичне розпізнавання взаємозалежностей додатків дозволяє швидко переглядати структуру багаторівневих "N-Tier" додатків без попереднього налаштування.
 • Експертиза безпеки і можливість реконструкції будь-якої сесії, завдяки записаним на GigaStor «сирих даних», дозволяє виконати детальний аналіз взаємодій між хостами.
 • Інтеграція з GigaFlow дозволяє детально аналізувати потокові дані (NetFlow) і виявляти наявність глобальних загроз, інспектуючи трафік між кожним хостом та пристроєм.

 

Дашборд, що налаштовується користувачем 

Observer APEX дозволяє користувачеві швидко конструювати власний дашборда з легко-налаштованим віджетами для оцінки поточного стану сервісу, а також його поведінки за минулий період. Немає нічого простішого створення власних звітів, які відповідають корпоративним вимогам.

Переваги VIAVI Observer APEX

 

 

Оцінка обробки клієнтського запиту

Observer APEX дозволяє оцінити обробку клієнтського запиту по кожній мережевій транзакції індивідуально і логічно згрупувати їх в дашборді. Оцінка якості обробки запиту кінцевого користувача автоматично асоціюється з об'єктом де фізично знаходиться запитуваний ресурс. Ця оцінка візуалізована як бальний показник від 0 до 10 з кольоровим маркуванням для більш зручного сприйняття продуктивності сервісу. Там же є короткий опис проблеми.

Оцінка обробки клієнтського запиту

 

Продуктивність сайту (об'єкту)

Геолокаційна аналітика забезпечує поінформованість про працездатність ІТ-служб на рівні регіону, країни, міста або центру обробки даних з можливістю ще більшого ступеню деталізації для окремих груп служб, наприклад, таких як бухгалтерія або інші підрозділи. Користувачі можуть бачити ці показники аналітики в розрізі конкретної підмережі або VLAN.

Продуктивність сайту (об'єкту)

 

Передвстановлені дашборди

Предустановленная система удобных переходов от одного дашборда к другому, позволяет быстро, пошагово локализовать проблему обработки пользовательского запроса сервером приложений.

Передвстановлені дашборди

 

Аналіз багаторівневих додатків N-Tier

Можливість швидкого виявлення всіх взаємозалежностей додатків всередині одного сервісу. Карти будуються автоматично для відображення складних взаємозв'язків зі зручною візуалізацією. Це дозволяє користувачам системи визначати на якому етапі відбувається зниження продуктивності по відхиленню від порогових значень в тому числі мережевої затримки, сортуючи всі зв'язки за статусом: критичні, середні і прийнятні.

Аналіз багаторівневих додатків N-Tier

 

Інтелект Безпеки

Використовуючи велику кількість даних записаних на GigaStor (пакетні дані) і GigaFlow (потокові дані типу NetFlow), Observer APEX виступає у вигляді відмінного допоміжного засобу для існуючих рішень мережевої безпеки, поєднуючи в собі можливість ретроспективного аналізу, ідентифікації загроз і розпізнавання типу трафіку.

Інтелект Безпеки

 

VIAVI Observer APEX можна розгорнути як на фізичному сервері, так і у вигляді програмного забезпечення встановленого у віртуальне середовище.

 

G4-APEX-ENT-32T

Сервер Observer APEX, моделі G4-APEX-ENT-32T - це найкраще рішення для будь-якого ЦОДу.


Сервер Observer APEX, моделі G4-APEX-ENT-32T

 

 G4-APEX-ENT-32T Observer APEX найкраще рішення для будь-якого ЦОДу

 

Технічні характеристики серверу G4-APEX-ENT-32T

Система
Роггортання Фізичний сервер
Передвстановлений об'єм дискової пам'яті 32 ТБ
Максимальний об'єм дискової пам'яті 32 ТБ
Підсвітка лінку порту керування (LOM) Так
Резервовані диски для операційної системи Так
Підтримка гарячої заміни дисків операційної системи Так
Розмір диску для операційної системи 1 ТБ
Підтримка гарячої заміни дисків в RAID Так
Версія RAID 5
Наявність салазок кріплення (Model 22113260) Так
Операційна система Windows 2012 R2
Фізичні характеристики
Висота в стійці 2U
Ширина в стійці 19"
Глибина 26"
Вага з комплектом кріплень і салазками* 32,2 кг
Вага без кріплень і салазок 29 кг
Інтерфейси
Інтерфейси захоплення трафіку Ні
Швидкість інтерфейсів -
Підтримувані трансивери**  
Живлення
Резервовані блоки живлення Так
Вхідна частота струму 50/60 Гц
Вхідна напруга 100V-240V авто визначення
Струм 3.30A
BTU (БТЕ - британська теплова одиниця) 1262 BTU/hr
Робоча напруга 120V
Потужність 370 Вт
Відносна вологість (без конденсації) 20-80%
Температура (експлуатаційна) 10°C - 35°C
Температура (зберігання) -20°C - 65°C

* У разі замовлення обладнання в комплекті з кріпленнями і салазками.

** Підтримуються будь-які типи мідних SFP 10/100/1000, 1Gb SX/LX. Будь-які типи оптичних SFP + 10Gb SR/LR. Будь-які типи QSPF + 40Gb SR/LR/BiDi/Universal.

 

Комплект поставки:

Кожен сервер поставляється з деяким набором коробок. Комплект кожної коробки може відрізнятися в залежності від конкретного замовлення.
Всі коробки пронумеровані як зазначено нижче. Приклад опису коробки №1.

 

Box 1

 • Сервер з попередньо встановленими жорсткими дисками - 1шт
 • Набір салазок - 1шт
 • Кабелі живлення - 2шт
 • Ethernet кабелі - 2шт
 • Конверт з ліцензіями та інформацією про активацію продукту - 1шт
 • Короткий посібник - 1шт

Перед установкою переконайтеся, що ви отримали всі замовлені позиції.

 

 

Установка Observer APEX на власне серверне обладнання або в віртуальну машину:

Мінімальні та рекомендовані системні вимоги для Observer APEX

  Мінімальні Рекомендовані Оптимальні
Процесор / CPU 4 Core CPU 8 Core CPU 12 Core CPU або більше
Оперативна пам'ять 8 ГБ 16 ГБ 64 ГБ або більше
Мінімально рекомендований обсяг вільного дискового простору* 500 Мб 500 Мб 500 Мб
Об'єм дискової пам'яті** не менше 500 Гб 4-диска RAID 5 по: 1 ТБ диску @ 7200 RPM 8-дисків RAID 5 по: 1 ТБ диску @ 7200 RPM або більше
Операційна система Windows 7 х64 або новіше Windows 7 х64 або новіше Windows 7 х64 або новіше
Мережева карта Віртуальний мережевий інтерфейс Фізична серверна мережева карта Фізична серверна мережева карта Intel

* Мінімальний обсяг вільного дискового простору необхідний для функціонування операційної системи, збереження логів ОС, завантаження патчів і тд.

** Можливе використання меншого дискового простору ніж рекомендовано, але в цьому випадку сильно скоротиться час зберігання аналітичної інформації в APEX.

*** Нижче інформація про операційні системи, що підтримуються.

 

Рекомендації по використанню жорстких дисків в разі установки APEX на власне залізо.

Дисковий масив: Чотири (4) диска в RAID5. Чим вище швидкість читання, тим краще.
Жорсткі диски: 7200 RPM HDD.

Увага!!! Диски 5400 RPM HDD та SSD строго не рекомендуються до використання!

 

Операційні системи, що підтримуються.

Ви повинні слідувати строго рекомендованим вимогам установки APEX, в разі звернення в службу підтримки.

Назва продукту 64-bit Windows* 32-bit Windows
VIAVI Observer APEX

Windows 7 (SP1 або вище) або новіше

Windows Server 2008 R2 Enterprise, Standard, Web (SP1 або вище) або новіше

Не підтримується

* Якщо ви використовуєте опцію Secure Boot, вона повинна бути обов'язково вимкнена. Більшість версій Windows, від Windows 10 і пізніше мають Secure Boot.

 

 

Розуміння стратегії розгортання Observer APEX

Щоб ефективно використовувати Observer APEX, необхідно розуміти, як в мережі розгорнуті джерела даних.

Місце встановлення APEX, Observer Suite і зондів залежить від розміру та рівня трафіку в мережі. Як правило, впровадження системи в місцях з великим об'ємом трафіку повинні мати виділену систему APEX, що призводить до трирівневого розподілу функцій Observer APEX:

 • Observer APEX
 • Аналізатори Observer Suite
 • Зонди і колектори, які збирають пакетні та потокові дані

Ми настійно рекомендуємо, щоб будь-які компоненти комплексу VIAVI Observer, такі як: зонди, колектори трафіку Observer GigaStor, Observer APEX, Observer Suite, колектори потокових даних Observer GigaFlow і інші, були встановлені із статичними IP адресами. Наявність динамічної IP адреси може призвести до плутанини зі звітами при зміні адреси системи. Стає дуже важко зіставити проблеми або історію, коли адреси змінюються.

 

Приклад 1. Для великої мережі або великого обсягу трафіку.

Для великих мереж або мереж з інтенсивним трафіком APEX може бути встановлений окремо від системи Observer analyzer який використовується для збору статистики трендів мережі. Це формує трирівневу ієрархію збору даних та звітності, коли зонди передають інформацію в Observer, а Observer в свою чергу передає її в APEX.

Підказка: Створіть унікальний екземпляр зонда, який буде використовуватися виключно для збору даних трендів мережі для APEX, і назвіть його "APEX колектор".

 

Приклад 2. Для маленьких мереж або меншого обсягу трафіку.

Для невеликих мереж або мереж з невеликим об'ємом трафіку пристрій APEX має попередньо завантажені APEX і Observer Suite, щоб сформувати дворівневу ієрархію збору даних та звітності.

 

VIAVI Observer GigaStor

VIAVI Observer GigaStor

 

VIAVI Observer GigaStor - це одна із складових частин програмно-апаратного комплексу платформи VIAVI Observer. Observer GigaStor може працювати як в зв'язці з Observer Apex та Observer GigaFlow, так і самостійно, так як він володіє великим набором програмних інструментів для вирішення проблем з мережевими службами, які пов'язані з аномаліями в мережі або додатку, а також із загрозами безпеці. Будучи незаперечним лідером в області експертного аналізу, GigaStor виключає необхідність відтворення проблем, яке вимагає великих затрат часу, для проведення розслідування або пошуку та усунення несправності. Просто натисніть на перемотування часової шкали, щоб «повернутися назад» і проаналізувати минулу мережеву активність. Після цього ви можете знайти саме той момент, коли була виявлена ​​проблема або очікувалась зловмисна подія, щоб переглянути в подробицях обмін даними по мережі на пакетному рівні до, під час і після виникнення події.

GigaStor як правило поставляється у вигляді фізичних серверів, розміром 2U або 4U, з високошвидкісними картами захоплення і різним набором дискових масивів для зберігання трафіку. Детальніше на вкладці "Технічні характеристики"

 

Анализатор GigaStor
Карта захоплення 100 Гбіт/с

 

Аналізатор GigaStor є досконалим рішенням для забезпечення безпеки, відповідності стандартам, а також пошуку та усунення несправностей. Результатом роботи є локалізація ділянки мережі або програми, що дозволяє швидко і точно ідентифікувати і вирішити проблему. Це розширює можливості забезпечення безпеки в режимі реального часу і дає істотні переваги:

 • Можливість отримання інформації через Web інтерфейс спрощує інтеграцію зі стороннім обладнанням і полегшує обмін даними між IT-організаціями.
 • Можливість ретроспективної роботи з інтерфейсом навігації по часу означає, що більше не доведеться чекати повторення проблеми для її аналізу.
 • Доступність кількох форм-факторів, з можливістю захоплення від декількох терабайт до більш ніж петабайта даних, дозволяє вибрати конфігурацію, яка в точності підходить організації.
 • Підтримка реальної швидкості передачі даних в 1, 10 і 40 Гбіт із забезпеченням найбільш швидкого, взаємозалежного підтвердженого захоплення і збереження пакетів забезпечує повну видимість транзакцій та інтелектуальну оцінку потенційних порушень безпеки.
 • Високопродуктивна вбудована карта захоплення Gen4 прискорює аналіз пакетів і скорочує середній час відновлення сервісу (MTTR).
 • Інтегроване шифрування збережених даних AES256 без негативного впливу на продуктивність їх захоплення або пошуку.
 • Налаштований програмно-апаратний дизайн з удосконаленим прискореним аналітичним процесором GigaStor забезпечує одночасне захоплення даних з лінійною швидкістю і найбільш швидкий в даній індустрії пошук захоплених пакетів для майже миттєвої оцінки мережевого трафіку.
 • Вбудована аналітика мережі, додатки і служби для виконання простих робочих процесів і швидкого усунення несправностей всюди, де може виникнути проблема.
 • Експертна аналітика з докладною обізнаністю про мережі та додатки, що включає аналіз вмісту пакетів (DPI), допомагає при усуненні проблем і забезпечує всебічний огляд можливих порушень безпеки.
 • Відмовостійкі спеціалізовані пристрої забезпечують чотири роки безперервної роботи, захоплюють дані з лінійною швидкістю без відкидання навіть одного пакета, що дозволяє бачити всю мережеву активність.

 

VIAVI Observer GigaStor виготовляється у вигляді фізичних серверів і може масштабуватися до 1,2 Пбайт дискового сховища. Сервери GigaStor встановлюються в стійку 19" і доступні в розмірах корпусу 2U та 4U. Також вони відрізняються за кількістю інтерфейсів захоплення трафіку, швидкості цих інтерфейсів, і обсягом дискового сховища від 16 ТБ до 1,2 Пбайт даних.

 

Сімейство VIAVI Observer GigaStor

  Семейство VIAVI Observer GigaStor G4-10G-010-96T G4-20G-010-192T G4-40G-010-384T G4-60G-010-576T
Артикул
моделі
G4-4G-010-48T G4-10G-010-96T G4-20G-010-192T G4-40G-010-384T
G4-40G-040-384T
G4-40G-100-384T
G4-60G-010-576T
G4-60G-040-576T
G4-60G-100-576T
Тип
розгортання
Маленький
ЦОД або край мережі
Середній ЦОД Середній або
великий ЦОД
Великий ЦОД Кілька великих
ЦОДів
Інтерфейси
захоплення
4x1/10 Gb 4x1/10 Gb 8x1 Gb/10 Gb 8x1 Gb/10 Gb,
2x40 або 2x100 Gb
8x1 Gb/10 Gb,
2x40 або 2x100 Gb
Об'єм
сховища
48 TB 96 TB 192 TB 384 TB 576 TB
Ingress
Performance
4 Gbps 10 Gbps 20 Gbps 40 Gbps 60 Gbps

 


Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі