Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Jonard Tools випустила новий комплект інструментів FSK-5, який стане незамінним помічником для спеціалістів у сфері обслуговування та ремонту волоконно-оптичних кабелів. Цей комплект містить все необхідне для безпечної роботи з волокнами та підвищення продуктивності.

Основні складові комплекту:

  1. Робочий килимок FWM-2214: Цей килимок розміром 56 x 35 см забезпечує оптимальну робочу поверхню для обслуговування волоконно-оптичних кабелів та покращує видимість залишків волокон, забезпечуючи комфортну та безпечну робочу зону.

  2. Захисні окуляри SG-5: Вони спеціально розроблені для захисту очей під час роботи зі скловолокном та іншими матеріалами, де необхідний високий рівень безпеки.

  3. Пінцет для роботи з волокном FTW-5: Цей пінцет дозволяє точно та безпечно працювати з волокнами, забезпечуючи високу якість ремонту та збереження їх інтегрітету.

  4. Контейнер для сколотих волокон FDC-66: Зручний контейнер допомагає збирати та зберігати залишки волокон, забезпечуючи чистоту та порядок на робочому місці.

  5. Вологі серветки для протирання (10 шт): Ці серветки забезпечують ефективне очищення робочої поверхні від пилу та забруднень, підтримуючи високий рівень чистоти та гігієни.

  6. Сумка для транспортування H-22: Компактна та міцна сумка забезпечує зручний транспорт та зберігання всіх компонентів комплекту, що дозволяє легко брати їх з собою в дорогу або на робочий об'єкт.

Комплект Jonard FSK-5 - це ідеальне рішення для фахівців, які цінують якість, ефективність та безпеку у роботі з волоконно-оптичними кабелями.

 Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі