Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!
0 800 332 008 (Безкоштовно)
+38 (098) 305-74-01 (Київстар)

Представляємо новинку: Ролики для розмотки кабельних бухт Katimex ROLLER RAIL PLUS!

Суперсильні і практичні

Наші ролики призначені для розмотки кабельних бухт розміром від 450 до 1600 мм і здатні витримати навантаження до 1000 кг на пару. Вони створені для ефективного і безпечної розмотки кабельних барабанів.

Інноваційний дизайн

Ролики оснащені міцним алюмінієвим каркасом з кульковими підшипниками та трьома фіксуючими позиціями для різних розмірів котушок. Функція блокування роликів забезпечує максимальну стабільність катушки на ролику.

Зручність та портативність

Компактний дизайн, легка вага та зручні ручки полегшують транспортування роликів. Отвори для кріплення дозволяють закріплювати їх на постійній основі за допомогою земельних гвинтів або на тимчасових поверхнях, скріплюючи їх між собою .

Стабільність за будь-яких умов

Навіть без кріплення до підлоги, опціональний комплект для з'єднання підтримує стабільність та робочу позицію роликів. Антискользящі накладки гарантують надійне утримання на гладких покриттях підлоги, а поперечні канавки на нахилі забезпечують надійне утримання кабельних бобін.

Легке регулювання

Ролики можуть без зусиль переміщатися в трьох різних фіксуючих позиціях під різні діаметри кабельних бухт. Ширина бобіни регулюється безступінчасто, а функцію блокування роликів можна вимкнути, щоб легко витягти кабельну бобіну.

Зручне використання

Для правильного використання потрібні всього лише два ролики та опціональна фіксуюча вісь.

Нехай ваші роботи з кабелями стануть простішими та продуктивнішими завдяки роликам Katimex ROLLER RAIL PLUS!Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі