Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!
0 800 332 008 (Безкоштовно)
+38 (098) 305-74-01 (Київстар)

 

Професійна та надійна оглядова камера Jonard Tools CF-200 WiSpy® ідеально підходить для будь-яких візуальних перевірок у важкодоступних місцях. Забраження від камери вмводиться на ваш смартфон. WiSpy® - це інспекційна камера підрядника, яка дає користувачам можливість бачити більше і легше. Завдяки змінному фокусу, керованому програмою, легкому підключенню до смарт пристроїв і безкоштовному додатку для IOS або Android, WiSpy® виконує роботу набагато швидше.

Особливості оглядової камери Jonard WiSpy®

  • Об’єктив зі змінним фокусом, керований додатком. Функція змінного фокусування в додатку дозволяє чітко оглядати об’єкти крупним планом з дрібною деталізацією на відстані від 6 см. Камера дуже допоможе, якщо вам потрібно перевірити конкретні деталі (номер деталей тощо) у рамках вашої роботи.
  • Режим перегляду «Завжди вгору». Використовуючи екран налаштувань програми WiSpy®, ви можете вибрати перегляд зображення в звичайному режимі або в режимі «завжди вгору». У режимі «Завжди вгору» не має значення, з якого боку розташована камера під час перевірок; він завжди відображатиме зображення у правильному режимі «завжди вгору».
  • Швидка зарядка. Акумуляторна батарея працює до 90 хвилин в режимі огляду та заряджається до 90% лише за 60 хвилин.
  • Змінна роздільна здатність і канал Wi-Fi. Чіткі чіткі зображення з високою роздільною здатністю 720p забезпечують передачу відео в реальному часі та зйомку фотографій безпосередньо на iPhone, Android або інший інтелектуальний пристрій. Розглядайте об’єкти ближче за допомогою цифрового зуму WiSpy® App.
  • Простий вбудований режим «Перископ». Камера має кріплення в задній та передній частині, а також кріплення під прямим кутом, що усуває потребу в адаптері під час огляду перешкод.
  • БЕЗКОШТОВНИЙ додаток і браслет. Включає БЕЗКОШТОВНУ, просту у використанні програму (доступну для IOS та Android), щоб підключити WiSpy® до вашого смарт-пристрою та керувати камерою, а також браслет Jonard Tools, щоб кріпити смартфон на зап’ясток і звільнити ваші руки!

 Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі