Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Ми раді оголосити про перший в галузі портативний тестовий прилад Wi-Fi 6/6E, який з'явився  на базі відомого аналізатора мережі EtherScope® nXG. EtherScope був повністю оновлений новим апаратним та програмним забезпеченням, щоб забезпечити підключення, надання та моніторинг нових протоколів і частот Wi-Fi, на додаток до всіх застарілих технологій Wi-Fi.

У середу 8-го червня о 19:00 (за київським часом) запрошуємо на вебінар "100% Wi-Fi 6/6E - веб-трансляція запуску продукту EtherScope® nXG".

Приєднайтеся до Хуліо Петровича, менеджера з продуктів NetAlly, щоб дізнатися більше про те, як коригувати та налаштовувати параметри мереж Wi-Fi 6/6E за допомогою EtherScope nXG. Більше того, під час вебінару буде продемонстровано  останні покращення хмарного сервісу збереження, аналізу та спільного доступу до результатів вимірювання - Link-Live та AirMagnet Survey PRO.

Вебінар проводиться англійською.

Вкажіть адресу електронної пошти та отримайте посилання на безкоштовну реєстрацію для участі у вебінарі або перегляду його запису:* - Обов'язкове для заповнення

Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі