Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Вебінар: "Як спростити аналіз Wi-Fi за допомогою AirMapper™?"

У середу 15 грудня о 19:00 (за київським часом) запрошуємо приєднатися до живої демонстрації роботи програми AirMapper Survey InSites™ Intelligence спільно з хмарним сервісом Link-Live™.

У процесі вебінару інженером буде продемонстровано спрощений спосіб аналізу теплових карт Wi-Fi та способи швидкого виявлення проблем бездротової мережі. Крім того, з вебінару Ви дізнаєтеся про останні удосконалення продуктів EtherScope® nXG, LinkRunner®10G, AirMagnet® Survey PRO та Link-Live Cloud Service.

InSites (хмарна служба NetAlly Link-Live) спрощує процес усунення несправностей мережі Wi-Fi, автоматично порівнюючи дані AirMapper Site Survey, які зібрані на об'єкті, з набором попередньо налаштованих граничних значень. Результат відображається у вигляді індикації "Пройшов"/"Не пройшов", а також надається можливість подальшого детального аналізу теплових карт.

Вебінар проводиться англійською.

Вкажіть адресу електронної пошти та отримайте посилання на безкоштовну реєстрацію для участі у вебінарі або перегляду його запису:* - Обов'язкове для заповнення

Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
+38 044 503-08-48 +38 044 503-08-45 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі