Залізний Гаррі – професійний інструментарій для монтажу та обслуговування кабельних систем!

Набір для очистки зварювальних апаратів для ВОЛС Jonard Tools TK-285

Компанія Jonard Tools представляє новий набір для очистки зварювальних апаратів для ВОЛС — Jonard TK-285. Цей набір є ідеальним рішенням для видалення пилу, бруду, сміття та кремнеземних відкладень з V-подібних пазів та інших делікатних компонентів зварювальних апаратів, забезпечуючи високу якість та ефективність роботи.

Призначення набору інструментів:

  • Очищення V-подібних канавок зварювального апарату: спеціальні інструменти дозволяють легко та безпечно видалити забруднення, що накопичуються в V-канавках, забезпечуючи точність та надійність зварювання.
  • Очищення оптичних та інших делікатних поверхонь: набір включає інструменти, що дозволяють дбайливо очистити волокно, лінзи, об'єктиви та скло без пошкоджень.
  • Розчинення бруду на оптичних конекторах: набір містить засоби для ефективного видалення в'їдливих забруднень з конекторів SC, FC, ST, LC, зберігаючи їхню працездатність.
  • Збільшувальна лінза для роботи з оптоволокном: забезпечує зручність та точність під час роботи з тонкими волокнами та іншими дрібними компонентами.
  • Підсвічування темних об'єктів: інструменти з підсвічуванням дозволяють працювати навіть у недостатньо освітлених умовах, забезпечуючи видимість та точність.
  • Організоване зберігання інструментів: набір забезпечує зручне та безпечне зберігання всіх інструментів, запобігаючи їх втраті або пошкодженню.

Набір Jonard TK-285 стане незамінним помічником для всіх, хто працює з зварювальними апаратами для ВОЛС, забезпечуючи чистоту та довговічність обладнання.

Не втрачайте можливість покращити якість вашої роботи за допомогою професійного набору інструментів від Jonard Tools!Залізний Гаррі
вул. Старосільська 1У, 2 під'їзд, 2 поверх 02125 Київ
0 800 332 008 +38 (098) 305-74-01 info@iron-harry.ua от 100 грн. Залізний Гаррі